Nejoblíbenější postavy z Lego Star Wars

Když přijde na Lego, je jedno, kterou krabici si otevřete, jelikož všechny jeho řady jsou velmi oblíbené. Když však chcete opravdu zaručenou zábavu, sáhněte po řadě stavebnic Lego Star Wars. Lego Star Wars představuje příběh plný dobrodružství, který pobaví zejména malé kluky.

Stavebnice Lego Star Wars – oblíbená u dětí i fanoušků Hvězdných válek

Lego Star Wars nabízí příběh velmi populární stejnojmenné trilogie – Star Wars. V ní převládá konflikt mezi řády Jedi a Sith. Série Lego Star Wars vás nepřipraví ani o kousek dobrodružství světoznámé trilogie. Světelné meče, vesmírné lodě, velkolepé boje a v neposlední řadě i postavy ze Star Wars na vás čekají v každé sadě. Kombinace oblíbených Lego kostek a světoznámé  trilogie je trefou do černého! Lego Star Wars se tak řadí nejen do velmi oblíbených hraček dětí, ale i fanoušků Hvězdných válek. Mohou se tak těšit z celé řady figurek Star Wars. Ale které jsou ty nejoblíbenější? To posoudí zejména děti! My můžeme uvést alespoň ty, které se v trilogii Hvězdných válek objevují nejčastěji.

Anakin i Padmé na vás čekají v Lego Star Wars

Anakin Skywalker se objevuje ve všech dílech trilogie Star Wars. Patří do řádu Jedi a celým příběhem ho provází zakázaná láska k dívce Padmé Amidalou. Z původně dobrosrdečného chlapce se však časem stane monstrum jménem Darth Vader.

Obi-Wan Kenobi je legendární rytíř řádu Jedi. Je moudrý a zkušený. Pod svou ochranu si vezme právě Anakina Skywalkera. Cvičí ho a připravuje k boji do doby, než se Anakin přidá na temnou stranu Síly. Obi-Wan Kenobi je ústřední postava Hvězdných válek. Pro svou moudrost a umění je velmi oblíbenou osobností pověstné trilogie.

Mistr Yoda je další fiktivní postavou oblíbené trilogie. Jeho původ i rasa je neznámá. Patří však k uznávanému řádu Jedi. I přes svůj malý vzrůst je nejváženějším členem Rady Jediů. Jeho slovo mají v Galaxii velkou váhu. Do učení vzal syna Anakina – Luka.

Padmé Amidala je další postavou oblíbených Hvězdných válek. Padmé se narodila jako obyčejná dívka v horské vesnici na planetě Naboo. Ve dvanácti se stala princeznou Theedu a ve čtrnácti již byla královnou Naboo a přijala přídomek Amidala. Padmé je spojována s postavou Anakina Skywalkera. Zemřela při porodu v době, když Anakin přestoupil k temné straně Síly.

V poutavém příběhu Star Wars však existují i další oblíbené, kladné i záporné postavy. Lego Star Wars chce svým fanouškům nabídnou vše, co oblíbená trilogie nabízí. Děti tak přímo vstupují do konfliktu mezi řády Jedi a Sith a samy se rozhodnou, na kterou stranu se postaví. Jízdu vesmírnou lodí či boj se světelným mečem si díky sérii Lego Star Wars mohou vyzkoušet přímo ve svém dětském pokojíčku.