LEGO Harry Potter 1-4

Žánr: dětská, akční hra
Nyní můžete zažít Harryho dobrodružství, jak je vidí tvůrci stavebnice LEGO! Procházet hrou budete za známé postavy jako Harryho Pottera, ale i jeho kamarádů Rona Weasleyho a Hermiony Grangerové. Navštivte známá místa jako je hrad Bradavice, zapovězený hvozd, bludiště a celou řadu dalších lokalit známých z filmů a knih. Při putování hrou si užijete mnoho zábavy v řadě úkonů, které stejně tak prováděl Harry – učení se magii, vyvolávání kouzel, příprava lektvarů, a hlavně! Létání na koštěti! Zkrátka, budete se skvěle bavit asi v tom nejzajímavějším zpracování Harryho Pottera, jaký dosud byl představen.

Ve hře můžete prožít dobrodružství prvních čtyř kouzelných příběhů o Harrym Potterovi zasazená do LEGO světa. Prozkoumáte Bradavickou školu čar a kouzel, naučíte se kouzlit, vařit lektvary a užijete si spoustu dobrodružství a zábavy.

Prozkoumejte kultovní kouzelnický svět včetně Příčné ulice, zakázaného lesa, Prasinek, a samozřejmě hradu v Bradavicích. LEGO Bradavický hrad je zpracován jako velké pohlcující 3D prostředí. Kromě hlavních hratelných postav, kterými jsou Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, můžete ovládat i jiné oblíbené postavy. Ovladatelných je více než 100 postav.
Zúčastněte lekcí kouzel, míchejte lektvary, létejte na košťatech a plněním úkolů získávejte body
Zahrajte si s kamarádem a společně projděte od počátku do konce první čtyři bradavické roky Harryho Pottera. PS3 a X360 verze hry obsahují také online multiplayer.

Hra vyšla pro následující platformy:
PC, PlayStation 3, PSP, XBOX 360, Nintendo DS, Nintendo Wii, Mac OS X, Cloud (OnLive)

Datum vydání: červen 2010, Mac OS X únor 2011