Orientální tržnice

LEGO Games Orientální tržnice

 

 

LEGO Games 3849 Orientální tržnice
(LEGO Games 3849 Orient Bazaar)
Počet hráčů: 2 – 4
Doba jedné hry: 10 – 20 min
Doporučený věk: 7+ let
Počet dílků: 204
EAN: 5702014601512

Hra pro 2-4 hráče, která chytře kombinuje náhodu i strategii. Sestavte si orientální tržnici a pusťte se do hry. Východní bazar nabízí množství exotických předmětů i vzácných artefaktů. Stačí chytře investovat, výhodně nakoupit a prodat. Kdo první nashromáždí 15 zlatých mincí, ten si může dovolit parádní odchod do důchodu. I zde pochopitelně hraje významnou úlohu proslulá Lego kostka, určující, který stánek můžete navštívit.

LEGO Games 3849 Orientální tržnice sestaveno

LEGO Games 3835 Robot šampión

LEGO Games Robot šampión

LEGO Games 3835 Robot šampión
(LEGO Games 3835 Robo Champ)
Počet hráčů: 2 – 3
Doba jedné hry: 10 – 15 min
Doporučený věk: 6+ let
Počet dílků: 118
EAN: 5702014602977

Robot šampión je hra s nápadem. Vynikající hodnocení uživatelů svědčí o tom, že záměr nabídnout spoustu legrace a možnost být kreativní, jednoznačně vyšel. Postavit roboty různých barev, rozebrat na části a pak se snažit co nejrychleji postavit svého robota, to je, oč tu běží. V hlavní roli kromě 2 – 3 hráčů vystupuje speciální Lego kostka, která určuje pravidla. Ale všeho do času, postupně přebírají vedoucí roli hráči,mění pravidla a hra se stává jejich záležitostí.

LEGO Games 3835 Robot šampión sestaveno

Nejoblíbenější postavy z Lego Star Wars

Když přijde na Lego, je jedno, kterou krabici si otevřete, jelikož všechny jeho řady jsou velmi oblíbené. Když však chcete opravdu zaručenou zábavu, sáhněte po řadě stavebnic Lego Star Wars. Lego Star Wars představuje příběh plný dobrodružství, který pobaví zejména malé kluky. Celý příspěvek

Film LEGO Příběh trailer

Premiéra filmu LEGO Movie – LEGO Příběh stanovená na 6. února 2014 se kvapem blíží. Oficiální trailer dabovaný do češtiny je povedený a nezbývá než doufat, že vlastní film nezklame naše očekávání.

Hra LEGO Movie the Videogame

Na rok 2014 se připravuje vydání nové akční adventury, zpracované podle filmu The LEGO Movie (LEGO příběh), který bude do kin uveden rovněž v uvedeném roce. Hra vyjde na PC a konzole Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, Wii U a [ad#cj-1-gamehouse-3ds]. Podobně jako v minulých hrách z LEGO světa, bude mít hráč možnost ovládat kromě hlavního hrdiny (zde Emmett) také další postavičky a při procházení úrovní využívat různým způsobem kostičky lega. Novinkou je prostředí zcela vytvořené z lego kostek. Hra obsahuje jak single player tak multiplayer. Vydání je plánováno na únor 2014.

LEGO Friends na Nintendo 3DS

Fanoušci či spíše fanynky stavebnic LEGO Friends se dočkají také herní podoby této série. V druhé polovině letošního roku hra vyjde pro handheldy Nintendo 3DS a Nintendo DS. Více se můžete dočíst v článku na našem sesterském webu Fandíme kostičkám, který je zaměřen na stavebnice LEGO pro děvčata.