Champion

LEGO Games Champion

 

LEGO Games 3861 Champion
Počet hráčů: 3 – 8
Doba jedné hry: 20 – 30 min
Doporučený věk: 7+ let
Počet dílků: 216

Máte rádi barevné kostičky? Pak vás hra LEGO Champions dozajista nadchne. Každá barva zde značí určitý typ úkolů, takže pravidla jsou víceméně daná. To ovšem neznamená, že se jimi musíte nechat svazovat. Zkuste zapojit svou vlastní fantazii a vymyslet své vlastní výzvy. Hru je tak možné poměrně snadno přizpůsobit věku hráčů. Stačí jen být pohotoví a nápadití a modifikovat pravidla a podmínky dle požadované náročnost. Zkrátka skvělá hra pro celou rodinu.

LEGO Games 3861 Champion rozehráno

LEGO Games Race 3000

LEGO hra Race 3000

 

LEGO Games 3839 Race 3000
Počet hráčů: 2 – 4
Doba jedné hry: 20 – 30 min
Doporučený věk: 7+ let
Počet dílků: 166

Race 3000 se od ostatních her tohoto typu odlišuje zejména svou energičností. Vozy se rozjedou po trati, kterou jste na počátku hry sestavili, a řítí se k cíli. Cestu za vítězstvím však komplikují nejen soupeři, ale hlavně nebezpečné olejové skvrny na trati. Pochopitelně svým nezaměnitelným způsobem do hry zasahuje unikátní LEGO kostka, která ovlivňuje mimo jiné rychlost pohybu jednotlivých vozů, takže hra se stává mnohem zajímavější než klasická závodní hra.

LEGO Games 3839 Race 3000 rozehráno

Ramsesova pyramida

LEGO Games Ramsesova pyramida

 

LEGO Games 3843 Ramsesova pyramida
(LEGO Games 3843 Ramses Pyramid)
Počet hráčů: 2 – 4
Doba jedné hry: 20 – 40 min
Doporučený věk: 8+ let
Počet dílků: 217

LEGO hra Ramsesova pyramida je skvělým dárkem pro děti starší 8 let. Přenese vás do dávných časů pyramid a faraonů. Postavte tajuplnou pyramidu a zabraňte mumii faraona Ramsese dobýt Egypt. Chce to důvtip, abyste rozluštili kód krystalových stupňů, dobrou paměť a především musíte zvolit tu nejlepší strategii pro získání pokladu, ukrytého uvnitř chrámu. Hráči mohou také spolupracovat a společnými silami přemoci Ramsesovu mumii, a tím zachránit Egypt či dokonce celý svět.

LEGO Games 3843 Ramsesova pyramida rozehráno

Žabí shon

LEGO Games Žabí shon

 

LEGO Games 3854 Žabí shon
(LEGO Games 3854 Frog Rush)
Počet hráčů: 3 – 4
Doba jedné hry: 10 – 20 min
Doporučený věk: 7+ let
Počet dílků: 107

Žabí shon je zábavná hra, určená zejména pro ty nejmenší fanoušky Lega. Roztomilé figurky žabiček si prostě všichni zamilují. Navíc je princip velmi jednoduchý. Prostě dopravte své žáby na druhý břeh do bezpečí co nejrychleji a hlavně je ochraňte před zlým a hladovým čápem. Legrace začíná už při samotném sestavování základních částí a díky super Lego kostce může být hra pokaždé něčím nová. A to je něco, co děti i rodiče určitě ocení.

LEGO Games 3854 Žabí shon rozehráno

Meteor Strike

LEGO Games Meteor Strike

 

LEGO Games 3850 Meteor Strike
Počet hráčů: 2
Doba jedné hry: 10 – 20 min
Doporučený věk: 7+ let
Počet dílků: 185

Meteor Strike je akční zábavná desková hra pro dva hráče starší 7 let. S pomocí oblíbené Lego kostky sbírejte kosmické horniny a bojujte proti svým soupeřům za pomoci laserů. Za 10-20 min se může ten lepší stát galaktickým hrdinou, který nasbírá 10 meteoritů. Ve srovnání s jinými LEGO Games je napínavější a také napomáhá rozvíjet taktické myšlení. Stačí vymyslet ideální systém, jak nasměrovat pád meteoritů na tu správnou stranu hrací desky.

LEGO Games 3850 Meteor Strike sestaveno

Magikus

LEGO Games Magikus

 

LEGO Games 3836 Magikus
(LEGO Games 3836 Magikus)
Počet hráčů: 2 – 4
Doba jedné hry: 10 – 20 min
Doporučený věk: 6+ let
Počet dílků: 108

LEGO Games 3836 Magikus sice pochází již z roku 2009, ale stále ji lze charakterizovat jako jednoduchou, avšak poutavou hru. Určena je pro 2-4 hráče, ale sestavit speciální zaklínadlo může pouze jeden. Skvělým pomocníkem je sova, ale pozor si musíte dávat na netopýra, který by mohl vaše snažení zhatit. Jako u všech LEGO Games tohoto typu je princip snadný – postavit základní sestavu a rychle posbírat přísady do čarovného lektvaru, a to i s využitím mírně nečestných postupů.

LEGO Games 3836 Magikus sestaveno

Vesmírná stanice

LEGO Games Vesmírná stanice

 

LEGO Games 3842 Vesmírná stanice
(LEGO Games 3842 Lunar Command)
Počet hráčů: 2
Doba jedné hry: 15 – 30 min
Doporučený věk: 7+ let
Počet dílků: 271

LEGO Games Vesmírná stanice je zábavná a rychlá hra, která přenese hráče na chvíli do vzdušných sfér dalekého vesmíru. Umožní dětem stát se na chvíli stavitelem, astronautem i taktikem, který může ovládat UFO a škodit tak svým soupeřům. Nízká obtížnost ani fakt, že hra je určena pouze pro dva hráče, není na překážku. Nejlepší velitel brzy prokáže své kvality, a pokud sestaví posádku jako první, smí za odměnu vypustit svou raketu do vesmíru.

LEGO Games 3842 Vesmírná stanice sestaveno

Orientální tržnice

LEGO Games Orientální tržnice

 

LEGO Games 3849 Orientální tržnice
(LEGO Games 3849 Orient Bazaar)
Počet hráčů: 2 – 4
Doba jedné hry: 10 – 20 min
Doporučený věk: 7+ let
Počet dílků: 204
EAN: 5702014601512

Hra pro 2-4 hráče, která chytře kombinuje náhodu i strategii. Sestavte si orientální tržnici a pusťte se do hry. Východní bazar nabízí množství exotických předmětů i vzácných artefaktů. Stačí chytře investovat, výhodně nakoupit a prodat. Kdo první nashromáždí 15 zlatých mincí, ten si může dovolit parádní odchod do důchodu. I zde pochopitelně hraje významnou úlohu proslulá Lego kostka, určující, který stánek můžete navštívit.

LEGO Games 3849 Orientální tržnice sestaveno

LEGO Games 3835 Robot šampión

LEGO Games Robot šampión

LEGO Games 3835 Robot šampión
(LEGO Games 3835 Robo Champ)
Počet hráčů: 2 – 3
Doba jedné hry: 10 – 15 min
Doporučený věk: 6+ let
Počet dílků: 118
EAN: 5702014602977

Robot šampión je hra s nápadem. Vynikající hodnocení uživatelů svědčí o tom, že záměr nabídnout spoustu legrace a možnost být kreativní, jednoznačně vyšel. Postavit roboty různých barev, rozebrat na části a pak se snažit co nejrychleji postavit svého robota, to je, oč tu běží. V hlavní roli kromě 2 – 3 hráčů vystupuje speciální Lego kostka, která určuje pravidla. Ale všeho do času, postupně přebírají vedoucí roli hráči,mění pravidla a hra se stává jejich záležitostí.

LEGO Games 3835 Robot šampión sestaveno

Nejoblíbenější postavy z Lego Star Wars

Když přijde na Lego, je jedno, kterou krabici si otevřete, jelikož všechny jeho řady jsou velmi oblíbené. Když však chcete opravdu zaručenou zábavu, sáhněte po řadě stavebnic Lego Star Wars. Lego Star Wars představuje příběh plný dobrodružství, který pobaví zejména malé kluky. Celý příspěvek